Dawid ograł Goliata!

W dniu dzisiejszym trampkarze rozegrali kolejny mecz. Po dobrym początku sezonu, przyszły dużo słabsze mecze, w którym Dziexa potrafiła prowadzić lub remisować do przerwy, a następnie przegrać mecz. Tym razem tak nie było i nasi chłopcy zwyciężyli 3 do 1 Iskrę Głogoczów . Znaczna przewaga wzrostu a także wieku (połowa składu Iskry była starsza o aż 3-4 lata od naszych chłopców) była zauważalna od pierwszych minut, reagująca na to Iskra ograniczała się do gry długimi piłkami. Jednak mądra gra naszych obrońców , pozwalała im tylko na strzały z dystansu które za wyjątkiem strzału w poprzeczkę lądowały obok bramki lub wprost ręce Arka Włodarczyka. My natomiast wyprowadziliśmy dwie składne akcje. W jednej Jakub Włodarczyk uderzył wprost w ręce bramkarza gości. Natomiast w drugiej po akcji braci Leśniaków piłka ugrzęzła w siatce. W drugiej połowie goście mocniej zaatakowali, lecz w dalszym ciągu nie potrafili przebić się przez obronę Dziexy. My natomiast wyprowadzaliśmy groźne kontry , i po akcji Kowalik , Jakub Włodarczyk , ten drugi strzelił na 2:0. Trzecią bramkę dołożył jeszcze Adrian Kowalik. Na uwagę zasługuję przepiękna bramka z dystansu drużyny z Głogoczowa. Już w sobotę nasi zawodnicy udadzą się na mecz derbowy z wiceliderem tabeli, Rabą Dobczyce. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 11:00. Zapraszamy !