Pasternik Ochojno (cd)

W dniu dzisiejszym rozgrywki rozpoczęli trampkarze Dziexy, którzy po raz pierwszy wybiegli na pełnowymiarowe boisko, grając po 11 zawodników. W meczu z Pasternikiem Ochojno zwyciężyli 3-1 (1-0).Zawodnicy Dziekanowic byli głodni rewanżu za porażkę w rundzie wiosennej aż 6- 1, w rozgrywkach młodzików i przez cały mecz kontrolowali grę. Warto dodać że w porównaniu z meczem wiosennym Pasternik wzmocnił się o zawodników z rocznika 2001, natomiast do drużyny Dziexa nikt nie dołączył z rocznika 2001 a w składzie wystąpiło trzech zawodników z roczniak 2004 , dwóch z 2005 i jeden z 2006. Tym większe brawa dla naszych przyszłych piłkarzy, którzy przewyższali znacznie rywala , z pewnością nie wzrostem, lecz umiejętnościami . Już w poniedziałek trampkarze udadzą się na Orła Myślenice. Natomiast na kolejny mecz, na własnym stadionie z Wróblowianką Kraków, zapraszamy już w kolejną sobotę o godzinie 11:00.

Skład Dziexy:Arkadiusz Włodarczyk-Konrad Badura, Maciej Bzdyl, Kacper Włodarczyk, Adam Nowak-Filip Przetocki, Adrian Strojny-Jakub Leśniak (C)-Kamil Leśniak,Adrian Kowalik, Jakub Włodarczyk oraz Dawid Zadak

Bramki:

1-0 Adrian Kowalik (asysta Jakub Leśniak)

1-1 ? (Rzut Karny)

2-1 Kamil Leśniak (asysta Jakub Leśniak)

3-1 Adrian Kowalik (asysta Jakub Włodarczyk)