Obóz cd.

Drużyny młodzików i żaków w dalszym ciągu przebywają na obozie w Powroźniku. Podczas kolejnych dni pobytu zespoły , dalej trenują trzy razy dziennie, z wyjątkiem dnia na wyjazd do aquaparku w Muszynie i wycieczki do Krynicy , w którym drużyny trenowały tylko dwa razy . Podczas pobytu mamy do dyspozycji orlik, boisko trawiasta, oraz boisko tartanowe, odbywają się też różne turnieje. W dniu wczorajszym odbył się turniej gier 1 na 1 . W drużynie żaków triumfował Adam Idzi wygrywając w finale 3-0 z Jakubem Nosalem, który został również królem strzelców z 16 bramkami. W fazie grupowej Adam zdobył 9 punktów i wyprzedając o jeden punkt Kubę Nosala, awansowali do półfinału. W drugiej grupie pewnie zwyciężył Mikołaj Klimczyk , zdobywając 12 punktów i wyprzedził Amelie Łukiewicz o 5 punktów. W półfinale jednak Mikołaj musiał uznać wyższość Kuby Nosala, natomiast Amelia, Adama Idziego. W młodzikach triumfował natomiast Mateusz Kuc(Xavi) pokonując w finale Adriana Kowalika (Ronaldinho ) 3-2 , natomiast królem strzelców został Adrian Kowalik (Ronaldinho) z 37 bramkami. W młodzikach odbyły się również dwa inne turnieje. Królem rzutów wolnych został Mateusz Kuc, natomiast królem rzutów karnych Kamil Leśniak. A już w najbliższych dniach dwa sparingi młodzików z miejscowymi drużynami, oraz inne atrakcje.

Klasyfikacja końcowa zaków:

10 miejsce: Patrycja Miękina

9 miejsce: Olivier Hankus

8 miejsce: Maks Góral

7 miejsce: Adrian Miękina

6 miejsce: Karol Szlachta

5 miejsce: Mikołaj Ślusarczyk

4 miejsce: Amelia Łukiewicz

3 miejsce: Mikołaj Klimczyk

2 miejsce: Kuba Nosal

1 miejsce: Adam Idzi

Klasyfikacja końcowa młodzików: